Slot czyli jednoręki bandyta?

width=230Jedna z najpopularniejszych gier hazardowych jest jednoręki bandyta. Gra na nim jest o wiele prostsza niż poker czy choćby ruletka. Tu po prostu trzeba mieć szczęście Oczywiście jedna maszyna nie jest równa drugiej i zanim zaczniemy grać warto zorientować się jakie mamy możliwości wyboru. Maszyny w kasynach internetowych maja kilka przewag nad tymi w realu. Przede wszystkim zwykle możemy sami określić stawkę, grając od naprawdę symbolicznych po bardziej pokaźne.

Automaty w kasynach czy salonach gry zwykle nie dają  takiej możliwości, są zaprogramowane na jeden rodzaj żetonu. W internecie mamy możliwość także większego wyboru wygrywających linii. W najprostszych prawdziwych maszynach jest to jedna linia składająca się z trzech symboli. W maszynach internetowych wybór jest większy i często wygrywa wiele różnych układów wylosowanych symboli. Ważne jest też jaki jest procent wypłat z danego automatu. Te internetowe maja zazwyczaj wyższy, sięgający nawet 98 procent. Oczywiście jak wszystkie gry on line także jednorękiego bandytę możesz wypróbować za darmo. Zanim zaczniemy grę warto potrenować,  czy po prostu przyjrzeć się poszczególnym maszynom.

Doświadczeni gracze twierdzą, że lepiej jest przechodzić z automatu na automat po kilku grach, niż tkwić przy jednej maszynie. W kasynie on line to tym prostsze, że wystarczy kilka kliknięć by zmienić urządzenie. Na pewno warto zmienić automat gdy wygramy jakąś większą wygraną. Podobno nic dwa razy się nie zdarza, choć następna wygrana na tym automacie wcale nie jest wykluczona to prawdopodobieństwo jest jakby mniejsze. Sloty to urządzenia bardzo popularne zarówno w kasynach  internetowych jak i tych w realu. Gra na nich może dać dużo dobrej rozrywki. Urządzenia internetowe są oczywiście bardzo dobra kopia tych w realu. Gdy trafimy jackpota, czyli główną wygraną, tak jak w prawdziwym salonie gier usłyszymy słynny sound of rain, odgłos deszczu. Tak w slangu amerykańskich gracz określa się odgłos wypluwanych przez jednorękiego bandytę monet.

 

Przykładowy Slot Online w kasynie Stargames: