Kasyna online: kilka słów o płatnościach

płatnościJeśli chcesz wygrywać pieniądze w grach hazardowych jak np. bet at home zakłady bukmacherskie przez Internet, pierwsze kroki musisz niestety skierować na swoje konto bankowe. Dlaczego? To proste - aby wejść w jakąkolwiek rozgrywkę, trzeba postawić swoje własne pieniądze. Jednak nie ma się czego bać, bo na ogół nie musimy mieć wcale dużej gotówki, a na pewno i tak otrzymamy bonus i skorzystamy z wielu promocji.

Jak wpłacać?

Kwestia wyboru formy płatności jest bardzo ważna. Od tego, co wybierzemy, będzie zależeć wbrew pozorom całkiem sporo. Zacząć trzeba przede wszystkim od zastanowienia się, jak często zamierzamy przelewać pieniądze. Chodzi o to, że mamy do wyboru wiele różnych rozwiązań, a każde z nich ma swoje wady i zalety.

  • Standardowe przelewy bankowe nie wymagają żadnego przygotowania, ale zajmują dość sporo czasu.
  • Portfele elektroniczne przelewają pieniądze błyskawicznie, ale najpierw musimy założyć konto.
  • Płatność kartą w sieci wciąż nie jest popularna, a musimy liczyć się także z prowizją za transakcję.
  • Karty zdrapki są najbardziej bezpieczne, ale najpierw musimy gdzieś je kupić.

Jak widać, wybór jest całkiem spory, więc z całą pewnością należy dość dobrze zastanowić się nad tym, co powinniśmy wybrać, aby było nam nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim opłacalnie finansowo. Weź pod uwagę, że dość dobrym pomysłem jest korzystanie z wielu różnych form płatności, aby przekonać się, która jest najwygodniejsza i najbardziej optymalna w danej sytuacji.

Jak wypłacać?

Początkowy wybór formy wpłaty środków jest ważny również ze względu na wypłaty. Dlaczego? Otóż dlatego, że na ogół wypłacać będziemy mogli jedynie tak, jak wpłaciliśmy. Innymi słowy, jeśli wpłacisz pieniądze na przykład przelewem bankowym, a będziesz chciał je wypłacić na portfel elektroniczny, nie zrobisz tego, dopóki nie wpłacisz ani złotówki właśnie przez portfel. Jakkolwiek patrzeć, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaką formę płatności wybrać, ponieważ ma to potem dość daleko idące konsekwencje i wpływa na to, jak gramy.